Hotel Luna na Vysočině

Hotel Luna se nachází na krásném harmonickém místě jako stvořeném pro tantra festival – uprostřed lesa a na břehu malebného rybníka na Vysočině u Ledče nad Sázavou, pouhých 12 km od geometrického středu České republiky.

Hotel Luna nabízí ubytování v nově zrekonstuovaných pokojích s vlastní koupelnou, WC a balkonem s nádherným výhledem na rybník a les.

Kromě komfortně vybavených hotelových pokojů vám nabízíme i možnost ubytování v celkem deseti čtyřlůžkových chatkách, vzdálených cca 150 metrů od hotelu v romantickém zákoutí mezi lesem a rybníkem. Chatky vybaveny vším nezbytným, mají společné sociální zařízení (umývárny, sprchy a WC) odděleně pro dámy a pány. Pro pohodlný pobyt i v chladnějších dnech jsou všechny chatky vybaveny přímotopem.

Kromě komfortního ubytování nabízí Luna také spoustu prostoru pro naše semináře, workshopy i odpočinek a také wellness centrum s bazénem, saunou a dalšími zařízeními. I tentokrát zajistíme venkovní maxistan, abychom si některé workshopy mohli užít v bezprostředním spojení s okolní přírodou.

 

Luna je dobře dostupná díky dálnici D1, cesta z Prahy trvá necelou hodinu, z Brna přibližně 75 minut.
GPS souřadnice Hotelu GPS: 49°38’18″N; 15°17’57″E

Více o hotelu se dočtete na www.hotelluna.cz

GPS -QR