informace před odjezdem

 

DŮLEŽITÉ INFORMACE PŘED ODJEZDEM NA FESTIVAL!

Letošní Letní festival Art of Being se opět koná v areálu hotelu Luna, nedaleko Ledče nad Sázavou. Hotel je v krásném prostředí, obklopen lesy a rybníky, což vždy podpoří krásu celé akce. Někteří z Vás jsou ubytovaní v Hotelu Kouty, který je přímo v lese a od Hotelu Luna je vzdálený 8-10 minut chůze.

Registrace pro ubytované v Hotelu Kouty budou probíhat též v Hotelu Luna. Pro větší plynulost registrací budou účastníci rozděleni mezi jednotlivé registrátorky. Rozdělení k registrátorkám podle příjmení bude viset na nástěnce (hledejte podle jména i příjmení – někteří z vás jste se zadali do kolonek opačně).

 Doplatek za vstupenky je nutné uhradit v hotovosti, budete-li mít částku připravenou přesně, budeme vám vděční. Platební karty nepřijímáme. Ujistěte se prosím, že máte dostatečnou hotovost, viz doporučení níže.

Ubytovaní na Luně po zaregistrování převezmou klíč od pokoje/chatky na recepci Luny v 1. patře. Ubytovaní na Koutech se přesunou na hotel Kouty a převezmou si klíče přímo v hotelu Kouty.

Pro zpříjemnění pobytu jsme pro vás připravili několik následujících doporučení:

 

KDY NEJLÉPE DORAZIT?

Naše společná cesta začíná večeří v 17.00 hodin ve středu 5. července. Prosíme, naplánujte si svůj příjezd tak, abyste si mohli v klidu užít začátek programu.

Můžete přijet již ve 13. hodin, kdy otevíráme registrace a po zaregistrování a ubytování si již budete moci užívat rodící se festivalovou atmosféru v přírodě přímo v areálu. Budete tak mít dostatek času vyřídit si v klidu formality, užít si krásné odpoledne a připojit se k meditaci v 16.00 hodin.

Všechny workshopy jsou vedeny v českém a anglickém jazyce.

Prosíme Vás, abyste si předvyplnili hotelový formulář, který si můžete stáhnout na našich stránkách: Stahujte ZDE. Formulář si přivezte s sebou, nebo ho rovnou zašlete na jarka.artofbeing@gmail.com.

 

JAK SE DOSTAT DO HOTELU LUNA A KOUTY?

Hotel Luna je dobře dostupný díky dálnici D1, cesta z Prahy trvá asi hodinu, z Brna přibližně 75 minut.  Adresa: Hotel Luna, Kouty 77. Vyjeďte včas, na dálnici D1 probíhají opravy a místy je silný provoz.

GPS souřadnice hotelu: 49°38’18″N; 15°17’57″E

Pokud nabízíte nebo hledáte odvoz na festival, můžete se připojit do skupinky na Facebooku a domluvte se s ostatními účastníky. Můžete také vyzkoušet aplikaci  https://www.blablacar.cz

Z Prahy bude zajišťovat dopravu na festival také  BUS. Odjezd z letiště Václava Havla bude v 11 :00, z Hlavního nádraží v 11: 30. Další odjezd pak bude ve 14:30 z letiště a v cca 15:00 z Hlavního nádraží – cena jízdného je 500Kč. Kapacita odvozu je omezená, nutná rezervace s uvedením času odjezdu v zaslaném formuláři nebo u managerky přepravy  Anna Voňavková  +420777576171

 petr@artofbeing.com Přijďte včas, bus bohužel nemůže čekat na opozdilce.

Setkání na letišti je info stánek na terminálu 1 naproti Costa Coffee

Na Hlavním nádraží vás delegát vyzvedne před občerstvením Burger King.

Pokud cestujete hromadnou dopravou, důrazně vám doporučujeme, abyste si včas zjistili a zajistili spoj nejen pro příjezd na festival, ale také na odjezd v neděli (připomínáme, že festival bude končit obědem ve 12.30 hodin). Spoje naleznete zde: www.idos.cz.

 

CO S SEBOU?

Dostatek hotovosti – v areálu festivalu nebude možné platit kartou a není k dispozici bankomat, kde by bylo možné na místě vybrat hotovost. Nejbližší bankomat je v nedaleké  Ledči nad Sázavou (ČS, ČSOB, KB), která je cca 7 km od hotelu nebo ve Světlé nad Sázavou (GE, ČSOB, KB), vzdálené 14 km od místa konání festivalu. Pro další informace můžete použít odkaz bankomaty nebo kontaktujte vaší banku.

Na místě konání festivalu bude několik stánků s oblečením a různými drobnostmi, malým občerstvením a bude rovněž možnost relaxace prostřednictvím masáže… proto zvažte výši hotovosti, kterou budete mít s sebou. Kromě hotovosti na doplatek ceny vstupenky, stravy a ubytování vám doporučujeme vzít si navíc 2 500 Kč až 3 000 Kč. Pokud přijíždíte ze zahraničí, doporučujeme Vám po loňských zkušenostech, abyste si peníze vyměnili na území ČR.

Karimatku, meditační podložku či polštář  – většina sálů je vybavena zátěžovými koberci, venkovní stan má dřevěnou podlahu. Pro lepší pohodlí proto doporučujeme přivézt si s sebou vlastní karimatku.

Pohodlné oblečení

Ručník – sice budete mít na pokoji i v chatce, ale bude se hodit u rybníka

Léky – pokud nějaké užíváte, nezapomeňte je doma!

Psací potřeby

Vyplněný registrační formulář – prosíme vyplňte čitelně , nejlépe elektronicky ke stažení zde

Plavky – v arealu je rybník a pro ubytované v Hotelu Luna je k dispozici wellness a krytý bazén. V Hotelu Kouty je sauna.

Papírové kapesníky

Lahev na vodu

Opalovací krém

Pláštěnku, deštník – na jednotlivé workshopy a jídlo budete přecházet venkem, tak abyste v případě deště nepromokli

Šátek na oči na meditace

Nabíječku na mobil

Příruční svítilnu a reflexní pásku – především ti, kteří jsou ubytováni v chatkách a na Koutech

Hotelové pokoje a chatičky jsou plně vybaveny veškerým ložním prádlem, proto není nutné vozit s sebou.

Prosíme, nechte své zvířecí mazlíčky doma.

 

POTVRZENÍ O ZAPLACENÍ

Pokud budete potřebovat potvrzení o zaplacení, předpokládáme, že jste jste nám již zaslali Vaše fakturační údaje. Potvrzení pro vás připravíme předem a bude vám k dispozici při registraci v místě konání festivalu.

Kontakt na hotel LUNA recepce, pevná linka  +420  569 738  800

Další kontakty:

Anna Voňavková manažer přepravy z Prahy +420777576171

Petr Žurek  CZ Kontakt  +420603741361