informace před odjezdem

 

DŮLEŽITÉ INFORMACE PŘED ODJEZDEM NA FESTIVAL!

Letošní Letní festival Art of Being se opět koná v areálu hotelu Luna, nedaleko Ledče nad Sázavou. Hotel je v krásném prostředí, obklopen lesy a rybníky, což vždy podpoří krásu celé akce. Někteří z Vás jsou ubytovaní v Hotelu Kouty, který je přímo v lese a od Hotelu Luna je vzdálený 8-10 minut chůze.
Registrace pro ubytované v Hotelu Kouty budou probíhat též v Hotelu Luna. Doplatek za vstupenky je nutné uhradit v hotovosti, budete-li mít částku připravenou přesně, budeme vám vděční. Platební karty nepřijímáme. Ujistěte se prosím, že máte dostatečnou hotovost, viz doporučení níže.
Ubytovaní na Luně po zaregistrování převezmou klíč od pokoje/chatky na recepci Luny v 1. patře. Ubytovaní na Koutech se přesunou na hotel Kouty a převezmou si klíče přímo v hotelu Kouty.

Pro zpříjemnění pobytu jsme pro vás připravili několik následujících doporučení:

 

KDY NEJLÉPE DORAZIT?

Ve středu 4. července můžete přijet již ve 13. hodin, kdy otevíráme registrace a po zaregistrování a ubytování si již budete moci užívat rodící se festivalovou atmosféru v přírodě přímo v areálu. Budete tak mít dostatek času vyřídit si v klidu formality, užít si krásné odpoledne a připojit se k taneční meditaci v 16.00 hodin, kterou povede Niraj. Večeři začneme podávat již od 17:00 hodin, abychom všichni v klidu stihli zahájení festivalu v 19:00. Prosíme, naplánujte si svůj příjezd tak, abyste si mohli v klidu užít začátek programu.

Prosíme Vás, abyste si předvyplnili hotelový formulář elektronicky popř. čitelně, hůlkovým písmem. Formulář je přiložen, nebo si ho můžete stáhnout na našich stránkách: Stahujte ZDE. Formulář můžete přivézt s sebou, ale pohodlnější pro všechny bude, když nám ho pošlete rovnou mailem na registracefaob@nexpo.cz. Urychlíte tím registrace na místě.

 

JAK SE DOSTANU DO HOTELU LUNA A KOUTY?

Hotel Luna je dobře dostupný díky dálnici D1, cesta z Prahy trvá asi hodinu, z Brna přibližně 75 minut. Adresa: Hotel Luna, Kouty 77. Vyjeďte včas, na dálnici D1 probíhají opravy a místy je silný provoz.Pokud nabízíte nebo hledáte odvoz na festival, můžete se připojit do skupinky na Facebooku a domluvte se s ostatními účastníky. Můžete také vyzkoušet aplikaci https://www.blablacar.cz

Z Prahy bude zajišťovat dopravu na festival také BUS. Odjezd z letiště Václava Havla bude v 11 :00, z Hlavního nádraží v 11: 30. Další odjezd pak bude ve 14:30 z letiště a v cca 15:00 z Hlavního nádraží – cena jízdného je 500Kč. Kapacita odvozu je omezená, nutná rezervace do 25. 6. s uvedením času odjezdu v zaslaném formuláři nebo u managerky přepravy Bára Vosýnková +420 607 539 769 případně nexposystem@gmail.com Přijďte včas, bus bohužel nemůže čekat na opozdilce.

Setkání na letišti je info stánek na terminálu 1 naproti Costa Coffee

Na Hlavním nádraží vás delegát vyzvedne před občerstvením Burger King.

Pokud cestujete hromadnou dopravou, důrazně vám doporučujeme, abyste si včas zjistili a zajistili spoj nejen pro příjezd na festival, ale také na odjezd v neděli (připomínáme, že festival bude končit obědem ve 12.30 hodin). Spoje naleznete zde: www.idos.cz

 

JAK SE DOSTANU Z FESTIVALU ZPĚT DO PRAHY NA LETIŠTĚ NEBO NÁDRAŽÍ?

Během festivalu se lidé často domluví na spolujízdě. Pro ostatní vypravíme autobus, který bude odjíždět ve 14:30  a zastaví opět na Hlavním nádraží a na Letišti Václava Havla.

 

CHCI PŘIJET O DEN DŘÍVE A ZŮSTAT O DEN DÉLE

Není divu, vybrali jsme pro festival nádherné místo 🙂 Od nás máte rezervované ubytování od středy 4. do neděle 8. června. V případě že chcete přijet dříve nebo odjet později, obraťte se přímo na hotel, rádi vám vyjdou vstříc, pokud to bude jen trochu možné. Kontakt:hotelluna@hotelluna.cz

 

CO S SEBOU?

Dostatek hotovosti – v areálu festivalu nebude možné platit kartou a není k dispozici bankomat, kde by bylo možné na místě vybrat hotovost. Nejbližší bankomat je v nedaleké Ledči nad Sázavou (ČS, ČSOB, KB), která je cca 7 km od hotelu nebo ve Světlé nad Sázavou (GE, ČSOB, KB), vzdálené 14 km od místa konání festivalu. Pro další informace můžete použít odkaz Vyhledávání bankomatů nebo kontaktujte vaší banku.

Na místě konání festivalu bude několik stánků s oblečením a různými drobnostmi, malým občerstvením a bude rovněž možnost relaxace prostřednictvím masáže… proto zvažte výši hotovosti, kterou budete mít s sebou. Kromě hotovosti na doplatek ceny vstupenky (6700 Kč nebo 270€) vám doporučujeme vzít si navíc 2 500 Kč až 3 000 Kč. Pokud přijíždíte ze zahraničí, doporučujeme Vám po loňských zkušenostech, abyste si peníze vyměnili na území ČR.

Karimatku, meditační podložku či sedák – většina sálů je vybavena zátěžovými koberci, venkovní stan má dřevěnou podlahu. Pro lepší pohodlí proto doporučujeme přivézt si s sebou vlastní karimatku.

Pohodlné oblečení

Ručník – sice budete mít na pokoji i v chatce, ale bude se hodit u rybníka

Léky – pokud nějaké užíváte, nezapomeňte je doma!

Psací potřeby

Vyplněný registrační formulář – prosíme vyplňte čitelně, nejlépe elektronicky ke stažení zde

Plavky – v arealu je rybník a pro ubytované v Hotelu Luna je k dispozici wellness a krytý bazén. V Hotelu Kouty je sauna.

Papírové kapesníky

Lahev na vodu

Opalovací krém

Pláštěnku, deštník – na jednotlivé workshopy a jídlo budete přecházet venkem, tak abyste v případě deště nepromokli

Šátek na oči na meditace

Nabíječku na mobil

Příruční svítilnu a reflexní pásku – především ti, kteří jsou ubytováni v chatkách a na Koutech

Hotelové pokoje a chatičky jsou plně vybaveny veškerým ložním prádlem, proto není nutné vozit s sebou.

 

POTVRZENÍ O ZAPLACENÍ

Pokud budete potřebovat potvrzení o zaplacení, předpokládáme, že jste jste nám již zaslali Vaše fakturační údaje.

Hotel LUNA recepce, pevná linka +420 569 738 800

Bára Vosýnková  manažer přepravy z Prahy +420607 539 769

Honza koordinace přepravy  +420 777 010 944 HELP LINE

 

Těšíme se na Vás!

Za festivalový tým s láskou

Irena a Petr