Irena Vejmelková

Ireno, co všechno děláš pro festival?  
Komunikuji a uzavírám dohody s lektory, hudebníky, některými členy týmu, mám na starosti finance a aktualizace rozpočtu. Píšu texty, překládám do angličtiny, dávám podklady pro web, podílím se na tvorbě programu. S Petrem jsme tým, takže spoustu věcí děláme společně – radíme se téměř o všem co se festivalu týká, jezdíme na schůzky, vybíráme doprovodný program, sledujeme plnění jednotlivých úkolů. Oběma nám hodně záleží na tom, aby byl Letní festival Art of Being skvělou akcí, která má hloubku, na kterou budou všichni rádi vzpomínat a na kterou se budou rádi vracet.

Proč jsi nabídla svůj talent právě pro organizaci festivalu Art of Being?
Před pár lety jsem šla na seminář Univerzální zkušenost a tam jsem poznala Alana a tu nádhernou práci, kterou dělá, zážitky a zkušenosti, které nám zprostředkovává. Když se naskytla možnost organizovat pro Alana festival, neváhala jsem ani minutu. Navíc, organizace, komunikace i týmová práce mě baví.

Co tě na tantře baví?
Pohled na svět, kterému nás učí. Žití v přítomném okamžiku, umění nastavit si své hranice a respektovat přitom hranice ostatních. Kéž by na světě bylo víc tantriků!