Zpět

Kam za Tantrou

www.tantrafestival.cz THE ART OF BEING

 

Tajemná, neznámá, tabuizovaná. Tantra. Pavučina. Obsahový význam slova tantra nám může přiblížit wikipedie. Kde ale na vlastní kůži poznat a okusit její účinky, působení? Nabízí se možnost jet na festival Art of Being 2017. Že je léto daleko? Podívejme se, kde můžeme přijít do kontaktu s tantrou.

Tantra centrum – Centrum transformace

Jedno z nejnovějších center, najdeme na jihu Čech,v Červnivsku, 90 km jižně od Prahy.

 Své workshopy zde nabízí John Hawken. Seznámit se zde s Tantrou a šamanismem mohou zájemci všech věkových skupin. (18+) Prožitkové semináře jsou vedeny v Angličtině, němčině a češtině. V příjemném prostředí v těsném sousedství lesa a rybníka naleznete v každé roční době pohodu, klid, prostor sami pro sebe a pro prozkoumávání sebe sama

Meditační centrum Lažánky

Od roku 1991 provozuje Igor Samotný 30 Km od Brna ,v obci Lažánky mezinárodní  OSHO meditačni centrum. Celoroční pestrý program praktických tantra seminářů pro ženy, muže i smíšené skupiny.

Nedaleko střediska se nachází přírodní jezírko bývalého kaolínového lomu, oblíbené místo poledních přestávek na tantrických seminářích. Umístění na samém konci obce Lažánky poskytuje dostatek soukromí a klidu kteroukoliv roční dobu. Pohodové večery u čaje s pohledem do ohně v praskajících kamnech asi nelze popsat.Své semináře zde měl i Alan Lowen. a  John Hawken. Nově vybudované apartmány nabídnou příjemný pobyt se soukromím. Pro nenáročné účastníky jsou k dispozici více lůžkové pokoje.

Sundari – centrum jógy v Praze

Pro pravidelné setkávání s tantrou naleznete v centru Prahy meditační prostory sdružení Rezonance. Jen 5 minut chůze od autobusového nádraží Florenc se ocitnete v oáze klidu. Pravidelné setkávání na seminářích jógy, tantry a meditací vás zve tým lektorů, který každoročně pořádá tantra-festival .

Šambala centrum jogy v Brně

.Ani v Brně zájemci o Tantru nepřijdou zkrátka. Sdružení rezonance zde v centru Šambala nabízí pestrou paletu kurzů intenzivní tantry a jógy pod vedením  Veroniky Šupálkové . V útulně zařízených prostorách se zázemím se celoročně scházejí zájemci o tantru a jógu

Sadhana centrum Olomouc

V oblasti úrodné Hané nalezneme třetí z center sdružení rezonance Sadhana. Zde působí naše spolupracovnice Dagmar Angelína Madrová a provází na seminářích tantra jógy. Příjemné prostředí sdružení rezonace je ve všech střediscích na vysoké úrovni a je to velmi příjemný standart.

Skalka 22 centrum osobního rozvoje

Skalka 22.  Adresa s dvojkama stylisticky upravenýma do tvaru srdce. Logo které přesně vystihuje povahu a atmosféru centra. Kromě pravidelných vlastních seminářů se zde se svými workshopy často uchyloval Alan Lowen i John Hawken. Překrásná příroda se siluetou hradu na horizontu, nedalekým koupáním v Máchově jezeře nebo nedalekých jezírkách. Skalka 22 to je nezapomenutelná atmosféra ranních snídaní na trávě při ranních paprscích slunce.

Centrum Buchov

Centrum Buchov nabízí pronájem pro externí lektory. Při svých cestách za poznáním tantry se možná na Buchov podíváte s některým z učitelů tantry. Své workshopy zde měl i Alan Lowen nebo Zita Žurková se svým projektem Vědomá žena. Buchov   se nachází v samém středu Česka nedaleko Benešova u Prahy . Středisko se nachází mimo frekventovanou oblast a hned za centrem je malý rybník, který poskytne osvěžení uprostřed léta.
K dispozici jsou dvě velké místnosti 84 m2 a 40 m2 a zázemí. Využít je možné také zahradu, venkovní zastřešený prostor čajovny i okolní louky.