Zpět

Příběh festivalové lásky – Angelina a Jay

Náš příběh lásky a životního dobrodružství začal na festivalu Art of Being. Užívali jsme si festival už po několikáté každý ve své roli. Věděli jsme o sobě z jiných akcí či z internetu, ale možnost uvidět se přišla až na tomto festivalu.

Když si dnes vzpomeneme, jak jsme se tenkrát poprvé uviděli, je to úsměvné povídání.

Ta romantická verze popisuje krásnou, něžnou a křehnou vílu pobíhající každý den po louce se svými obrazy a naproti ní v kontrastu mužský pozorující klidný kout účastníků a lektorů. Víla si užívala program, atmosféru, přátele a hlavně sebe. Každým dnem pociťovala větší a větší oblak obdivu kolem své osoby, kolem jejího pobíhání po louce, řádění na parketu a hlavně kolem její ženské siluety. Jednoho dne víla nesnesla nárůst energetických chapadýlek kolem sebe a vydala se tomu přijít na kloub do mužského koutu. Odvážný krok a velká upřímnost se sešly s fascinací a okouzlením jednoho z mužů. To byla ta chvíle, kdy jsme se „uviděli“. Muž spatřil v něžné víle lvici a víla spatřila v klidném muži chvění rozpaků a vzrušení.

Festival byl dobře připravenou půdou pro toto setkání a zasetí semínka vztahu, který dál roste, učí nás i těší a jehož hlavním kořenem je přátelství.