Zpět

Tantrická masáž

www.tantrafestival.cz THE ART OF BEING

Už jste někdy vyzkoušeli tantrickou masáž ? Láká vás to ? Vítězí ve vás stud a obava ? Nebo cítíte v břiše motýlky, ale nemůžete najít odvahu udělat to? Zkuste přistoupit k této lákavé a zároveň obávané záležitosti po malých krůčcích. Vyzkoušejte si dotek druhé osoby, které se plně svěříte v bezpečném prostoru. Na poprvé můžete mít i oděv, který nebude masáži bránit, ale přez tenkou vrstvu můžete cítit energii doteku na svém těle. Kdykoliv v průběhu budete vnímat oděv jako překážku, můžete jej odložit dle vlastního pocitu. Vaše první seznámení s tantrickou masáží vám na festivalu Art of Being nabídne formou klasické masáže tým masérů pod vedením  Richarda a Honzy v masážním stanu Fakeer Healing Temple. Zde se můžete zastavit na krátkou ale i dlouhou pečující masáž celého těla a vyzkoušet si kam až můžete posunout své intimní hranice.

Moje první tantrická masáž

Festival tantry bez tantrické masáže ? I letos vám nabídneme možnost využít nabídky zkušených tantra masérů , kteří absolvovali Školu umění milovaní kterou uspěšně vedou Jan a Katka Komedovi. Na festival Art of Being nám přinesou nezaměnitelnou atmosféru masážního salónu.

Dokážete si představit tu zvyšující se sexuální energii, které se ve vás probouzí s každou minutou až téměř  k …… ?

Erotická masáž versus Tantrická masáž

Zajímá vás rozdíl, mezi tantrickou a erotickou masáží? Zajímá vás co tyto dvě odlišné masáže od sebe odliší ? Je to mimo jiné i  přístup maséra k přijímajícímu. V běžném životě si erotickou masáž mohou poskytnout partneři v intimním vztahu. Cílem je přiblížit se partnerovi, zajímavě zahájit milostnou předehru a a smyslnými doteky dojít až k vyvrcholení. Erotická masáž má v partnerském vztahu své významné místo a není nezbytné mít vysoké odborné znalosti. Co příjmající partner uvítá, je především přítomnost dávajícího a plné soustředění na prožitek. Z reakcí na dotek, tak lze snadno stimulovat senzitivní místa a posunovat prožitky do větších hloubek. Při plné přítomnosti partnera je hluboké prožívání naplňující a uspokojující pro obě strany. Při vytvoření pohodové atmosféry v místnosti, zapálením svíček, vonných tyčinek, je to pro milostnou předehru za znění skladby naší hudebnice Tiny Malii cesta do erotického ráje s vyvrcholením muže a orgasmem  u ženy.

Rozdíl mezi erotickou a tantrickou masáží na svých stránkách pěkně popisuje Anička Stáhlová. Tantrická masáž je především jednosměrná. Dotýká se pouze masér přijímajícího. Jemnými  a pomalými doteky pracuje se vzrůstající sexuální energií. V dokonalém kontaktu s pokožkou se používají vonné oleje na přírodní bázi. Cílem je tantrické masáže je vybudovat u přijímající sexuální energii a tu rozvádět do celého těla. Pokud při tantrické masáži dojde k ejakulaci či orgasmu, užijte si jej na plno a bez studu. Jde o přirozený proces a zkušení maséři s tímto hluboce intimním prožitkem umí diskrétně pracovat.

Rituál tantrické masáže

Umění tantrické masáže je pro partnerský intimní vztah obohacující vlastností prohlubující intimitu páru. V roce 2016 se účastnili festivalu Art of Being známí a významní učitelé tantrických masaží, certifikovaní Sexological Bodyworkeři (CSB)  Martin Plas a Lucie Sitařová. Erotická výuka je jedna z nabídek činností studia, které společně provozují. Díky této možnosti se má šanci každý naučit těmto technikám a postupům, které mají pro pro intimní život obohacující přínos. Ve studiu Paragaté lze umění tantrické masáže prožít na vlastním těle, stejně jako se tomuto umění naučit.

Masáž prostaty a co je to rozeta

V prostředí festivalu vám ukázku této specifické masáž nenabídneme. Zmíníme ji zde pro ucelenou představu intimních masáží. Odborníkem s dlouholetou praxí v této oblasti je lektor a šaman John Hawken, host našeho festivalu Art of Being v roce 2017. Jeho aktuální workshopy, které naleznete na stránkách www.cestytranformace.cz, vám mohou přiblížit nejen tabuizované oblasti lidské sexuality, ale i pochopit sexualitu svou vlastní. Asi nejlépe zpracovaný workshop, zabývající se tématikou masáže konečníku (rozety), prostaty a penisu s praktickou ukázkou je tantrický výcvik Posvátné tělo, vášnivý duch. Jak zkušenosti získané na Johnových workshopech uplatnit  v praktickém životě? Masáž konečníku, prostaty páry praktikují spíše zřídka. Hlavní bariéru tvoří u mužů předsudky a u žen často nechuť kontaktu s konečníkem, který je vnímám jako nečistý. Obecné tabuizování tuto součást lidského těla opomíjí. V běžném životě je rektum, které je velké cca 10-15 cm, většinou prázdné. Střevním obsahem se zaplní až těsně před vyprázdněním. Není tedy nutné mít většiny zdravých jedinců obavy. Hustě zastoupené nervové zakončení konečníku, zajistí majiteli při správné stimulaci velmi intenzivní a příjemný prožitek. Netřeba připomínat, že pro obě strany je nezbytné dodržení vysoké úrovně hygiény. Od masáže konečníku je zde již jen krůček k masáži prostaty. Ta je doporučována nejen jako zdroj příjemných pocitů.

Masáž penisu

(zdroj:femina.cz )

Spojení masáže konečníku, prostaty a penisu může být směle považováno za svatý grál mužského uspokojení. Pokud partnerka při masáži penisu zapojí kromě rukou i ústa je výsledek nepopsatelný. Asi nejlépe zpracovaný článek na dané téma naleznete na stránkách www.femina.cz .

Penis, v tantrickém názvosloví též Lingam, Vajdra [vadžra] je velice citlivý orgán, a každý muž jej pečlivě střeží. V okamžiku sexuálního kontaktu se však z něj stává bezbranná část těla, které dokáže velmi intenzivně přijímat jemné a smyslné podněty. Pokud se chcete naučit pečovat o svého partnera, je to opět John Hawken, který se tématikou masáže a léčení penisu, zabývá na svých workshopech. Oslovte na festivalu Johna Hawkena. Rád vás pozná. Je to zkušený lektor, který boří brány tabu, a nabídne vám na svých praktických workshopech Posvátné tělo, vášnivý duch pohlédnout na své tělo s posvátným, lidským a především intimním pohledem. Osobní setkání s Johnem Hawkenem vám nabídne příležitost si bez ostychu a studu popovídat a tématech nejen z červené knihovny. A to jsme ještě nezmínili úžasný workshop Dark eros v Johnove tantrickém středisku nedaleko Blatné

Ze zdravotního hlediska je přínosné masáž prostaty spojit s laickou hmatovou kontrolou jejího stavu. Rakovina prostaty je tichý zabiják a předčasným odhalením patologické změny můžeme díky erotickým radovánkám předejít rozvoji nežádoucího stavu.

Víte o někom ve vašem okolí, s kým si můžete osobně sdílet, nejen intimní záležitosti bez toho aby jste byli posuzováni? Ano , i o tom je náš festival Art of Being 2017.

Pokud vás téma masáží zaujalo, přijďte si popovídat s našimi maséry na festival Art of Being. Pro ostatní přikládáme odkaz na studijní materiál na WIKIPEDII